Štúdium

Zájazd do Švédska

Združenie evanjelických duchovných(ZED)  v spolupráci s centrom vzdelávania duchovných Švédskej evanjelickej cirkvi, goteborgského biskupstva, pripravilo duchovné cvičenia, ktoré sa uskutočnia v čase od 8. do 15. júna 2009 vo vzdelávacom a pastoračnom stredisku Ah stiftsgard, na severozápade Švédska.

Čítať celý článok...

 

Stredoškolské štúdium v USA

Škola Saint Paul Lutheran High School, Concordia, Missouri, ponúka dvom stredoškolákom z rodín farárov alebo rodín, ktoré aktívne pracujú v ECAV, štúdium na ich škole. Zároveň sa od týchto študentov očakáva, že v budúcnosti budú pracovať pre cirkev. Stránku školy nájdete na www.splhs.org. Štúdium trvá od augusta do mája. Škola ponúka čiastočné štipendium. Ubytovanie je na internáte.

Čítať celý článok...

 

Sociálne štipendiá vlády SR pre žiakov stredných škôl na školský rok 2009/2010

Vláda SR ponúka možnosť získania sociálneho štipendia na jednoročné štúdium na vybraných stredných školách v zahraničí. Vyslaní môžu byť žiaci 3. ročníka stredných škôl, 3. alebo 4. ročníka päťročných bilingválných škôl, 7. ročníka osemročných gymnázií alebo 5. ročníka šesťročných gymnázií v SR.

Čítať celý článok...

 

Teologické študijné semináre VELKD 2009

Rektor Dr. Günter Wasserberg a študijná vedúca Dr. Matthias Rein pozývajú zástupcov našej cirkvi na teologické študijné semináre v Pullachu. Od účastníkov kurzov sa požaduje aktívna znalosť nemčiny. Prihlášku na vybraný kurz pošlite najneskôr mesiac pred začiatkom kurzu na adresu:

Čítať celý článok...

 
Viac článkov...
<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 2

Počítadlo návštev: