Oznam pre predsedov seniorátnych ZED

Upozorňujeme predsedov seniorátnych ZED na blížiaci sa termín odovzdania správ o činnosti seniorátnych ZED. Formulár, na ktorom je potrebné správu poslať, si môžete stiahnuť tu.
Formulár obsahuje aj časť Návrhy pre výbor ZED a Návrhy pre valné zhromaždenie, kde môžete tlmočiť návrhy členov ZED z vášho seniorátu.

 

Podpora zo študijného fondu

Bratia a sestry,

upozorňujeme vás na možnosť čerpania podpory zo Študijného fondu. Žiadosti je potrebné podať najneskôr do 20. októbra.

Čítať celý článok...

 

Nové číslo časopisu Melanchton

melanchton_1_3_2011

Vyšlo nové číslo časopisu Melanchton.

Stiahnuť si ho môžete tu.

 

 

Ofera pre Sociálny a penzijný fond ZED

Milí predsedovia seniorátnych ZED!
Touto cestou Vám pripomínam, aby ste informovali členov ZED-u na najbližších SPK vo Vašich seniorátoch, aby, ak sa v ich zboroch konala dobrovoľná ofera v 2. nedeľu po Veľkej noci pre sociálny a penzijný fond ZED-u, ju čo najskôr poslali na účet uvedený v Oznámení o schválených oferách na rok 2011, ktoré ste dostali z GBÚ.

Čítať celý článok...

 

Viktor Sabo odchádza na misiu do Afganistanu

29. máj 2011 Poprad-Veľká - V poslednú májovú nedeľu sa výbor ZED stretol v Poprade-Veľkej na svojom poslednom predprázdninovom zasadnutí. Zaoberal sa najmä uzneseniami, ktoré prijalo valné zhromaždenie na svojom  zasadnutí 8.-9. mája. Členovia výboru ZED však využili toto stretnutie, aby sa rozlúčili s bratom tajomníkom ZED Mgr. Viktorom Sabom, ktorý ako duchovný ekumenickej pastoračnej služby odchádza na misiu do Afganistanu.

Čítať celý článok...

 

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 8 z 10


Počítadlo návštev: